Kayıt Formu

Kayıt Ücreti ve Formu

Poster ve Sözlü Sunu Şartları

Bir katılım ücretiyle, en fazla iki adet poster sunumu veya bir poster ile bir sözlü sunum yapılabilir.

Kongremizde günlük katılımcı olarak poster/sözlü sunumu yapılmamaktadır.

Kongremize gönderilen bildiriler en az iki kongre bilim kurulu üyesi tarafından hakem değerlendirmesi yapıldıktan sonra kabul edilecektir. Sunulan özetlerin bilimsel içeriğine göre, bilim kurulu üyelerince sözlü veya poster sunumu olmasına karar verilecektir.

Özet gönderim için son tarih: 23 Mart 2018

Kongrede poster ve sözlü sunumu kabul edilmiş araştırmacılar herhangi bir nedenle (Ör: sağlık sorunu) sunum yapamayacak olurlarsa ve sunumlar çalışmada ismi yer alan başka bir araştırmacı tarafından yapılmazsa özetleri basılmayacaktır. Kongre katılım belgesi ve kongre materyalleri sadece sunumu yapan bilim insanına verilecektir.

Kongre özet kitapçığı kongre sonrasındaki hafta içerisinde elektronik ortamda katılımcılara gönderilecektir.

Kayıt TRR

1) İki yetişkin yanında iki çocuk 0-14 yaş (19 Nisan 2004 ve sonrası doğanlar ücretsiz)

bir yetişkin yanında bir çocuk 0-14 yaş (19 Nisan 2004 ve sonrası doğanlar ücretsiz)

Otele giriş 19 Nisan 2018 saat 14:00- Çıkış 23 Nisan 2018 ve saat 10:00

2) Lisansüstü eğitim yapan Prof., Doç., Yrd. Doç., Öğr. Gör., Uzman ve Okutman katılımcılar öğrenci statüsünde değerlendirilmeyecektir.

3) ‘Tek’ tanımı iki kişilik standart odada tek kalımı [ilave ücretsiz bir çocuk (0-14 yaş) yatağı] ifade etmektedir. ‘Çift’ tanımı iki kişilik standart odada iki kişi konaklama [ilave ücretsiz iki çocuk (0-14 yaş) yatağı] ifade etmektedir. Aile odası (2+2) isteyenlerin toplam ücrete 200 TL daha ilave etmeleri gerekmektedir. Aile odası (4 kişi ve tek girişli fakat iki ayrı oda) tablodaki ücretlere toplam 250 TL daha ilave etmeleri gerekmektedir).

4) Katılımcılar otelde normal tam pansiyon müşterilerin sahip olduğu (Ultra Her Şey Dâhil konaklamalar) tüm imkânlara (havuzların ve oyun alanlarının ücretsiz kullanımı, plajdaki ikramlar, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği vb) sahiptir. Ayrıca kongrenin ücretsiz faaliyetlerine de katılabilirler (şehir turu, çay ve kahve molaları, konferans sunumlarının dinlenilmesi, simultane tercüme hizmetlerinden faydalanma vb).

5) Konaklamasız katılım yapanlara şu aktiviteler ücretsizdir; Alkolsüz içecekler, öğle ile akşam yemekleri, bilimsel program, yüzme havuzları. Konaklamasız bir günlük katılım otel tarafından uygun bulunmamıştır.

6) Misafir tanımı katılımcıların kongreye katılmayacak arkadaşlarını, eşlerini ve 14 yaşından büyük çocuklarını ve 4 günlük konaklamayı içermektedir. 19-23 Nisan 2018 tarihleri arasında 4 günden az konaklama yapacakların kendilerinin konaklamalarını ayarlamaları gerekmektedir. Misafir olanlar kongrenin bilimsel ve sosyal aktivitelerine (şehir turu, çay ve kahve molaları, konferans sunumlarının dinlenilmesi, simultane tercüme hizmetlerinden faydalanma vb) katılamazlar ve kendilerine katılım sertifikası, yaka kartı vb verilmeyecektir. Fakat yukarıda bahsedilen normal tam pansiyon müşterilerin sahip olduğu tüm imkânlara sahiptiler. Misafir olarak katılacakların öğrenci veya öğretim üyesi ayrımı yoktur.  Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dâhil konaklamalar, akşam yemeği (19 Nisan 2018) ile başlayıp konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü (23 Nisan 2018) öğle yemeği ile son bulur. Konaklama süresini belirtilen tarihlerden fazlasına uzatmak isteyenlerin konaklamalarını kendileri ayarlamaları gerekmektedir.

7) Alkollü içecekler yukarıdaki fiyatlara dâhil değildir.

8) Bu fiyatlar ‘Alanya Eftalia Ocean’ içindir.

9) Konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden 4 gün konaklamayıp erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Banka dekontu İnternet sitemiz üzerindeki forma eklenerek yollanmalıdır.

Kongre kayıt ücretine dört adet sabah kahvaltı (açık büfe), öğle (açık büfe) ve akşam yemeği (açık büfe), ara ikramlar, kongre çantası, yaka kartları ve katılım belgesi dâhildir.

(Misafir olarak katılanlar için kongre çantası ve katılım belgesi dâhil değildir).

 *Kayıt Ücreti hakkında gerekli değişiklikleri yapmak kongre organizasyon komitesinin yetkisindedir.

Banka Hesap Bilgileri

Hesap Adı: MUSTAFA NAZIROĞLU (7. Oksidatif Stres, Kalsiyum Kanalları ve TRP Kanalları Dünya Kongresi)

Banka Şubesi: Türkiye İş Bankası / Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Kampüsü Şubesi, Isparta /TÜRKİYE

Banka Hesap Numarası: 3303 – 0116879

IBAN No: TR 04 0006 4000 0013 3030 1168 79

 Notlar

Davet Mektubu

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir (Fazla sayıda katılımcı istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır.) Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

 Katılımın İptali

01.04.2018 tarihine kadar yazılı olarak bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretinin % 50 si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Tüm iade ödemeleri kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

 Kayıt ve Danışma

19 Nisan 2018 tarihinde saat 08.00’den itibaren Kongre Merkezinde kayıt ve danışma masaları kurulacaktır, kongre süresince her gün saat 08.00 – 16.00 arası açık olacaktır.

 Yaka Kartı

Tüm katılımcılar ve refakatçilerin kongre merkezine girişte ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından önemlidir. Yaka kartları olmayanlar kongre salonuna giremeyeceklerdir.

 Stant Alanları

Kongre boyunca sponsor firmaların oluşturduğu sergi alanı katılımcıların gezebilmesi için ücretsiz açık olacaktır.

Kayıt

Lütfen alttaki kayıt formunu indiriniz.

KAYIT FORMU

Kayıt Detayları